Soğuk Hava Deposu, Soğutma Grupları
Sultanbeyli/İstanbul

Firmamız Kurumsallaşma yolunda ilerlemek adına 2012 yılında Kalte Technik ve Market Ekip. San. Tic. Ltd. Şti. olarak yolumuza devam etmeye karar verdik. Dünyanın ve Türkiye’nin sanayi ve ticaret merkezi olan aynı zamanda hava, kara ve deniz ulaşım yollarının kesişim noktası olan İstanbul’da üretim ve ticaret faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Kalte technik sektöründe Türkiye ve Avrupa pazarında kendisini kanıtlamış olup 55’den fazla ülkeye ihracat yaparak kalitesini uluslar arası camiada yaymaya devam etmektedir. Yapmış olduğumuz işlerde kaliteden ödün vermeden çevreye duyarlı ve ekonomik üretim yapmaktayız.

Faaliyet alanlarımız içinde soğuk odalar ve soğuk cihazları yer almaktadır. Kalte Techniksektörde 11 yılı aşkın tecrübesi ile uzman ve deneyimli yönetici ve mühendislik kadrosuyla hizmet vermektedir. Size özgün ve çevre tasarımlar, müşteriye özel proje geliştirme ve satış sonrası 7/24 hizmet prensibi ile Kalte Technik ihtiyacınız olan her türlü iş için başvurabileceğiniz iş ortağınızdır.

Kalte technik'nin işi, sizin işiniz için gerekli olan soğuk depolama ve iklimsel alanları geliştirmek, dizayn etmek ve kurmaktır. Amacımız müşterilerimize arzu ettikleri çözümleri kaliteli ve hızlı bir şekilde sunarken işletme ve üretim maliyetlerini mümkün olduğunca azaltmaktır. Bütün şok ve soğutma makineleri, ekipman ve sistem seçenekleri için, teknoloji ve öngörü ile doğru çözümler sunmak, özel talepleriniz için yeni tasarımlar üretmek, Kalte technik’ nin uzmanlık alanıdır.

Şirketimiz 24 saat servis  ağıyla hizmet vermektedir. Bünyesinde barındırdığı markalarla müşteri arasında sağlam bir teknolojiyi de kullanarak pazarlamanın standarlarını yükselterek müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir

ArabicEnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish